2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Wielkopolskie
  5. Badania i rozwój - Piła
Dodane 14 maja 2024

Laborantka/Laborant ds. analiz/Specjalista analiz chemicznych

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Zakład Ochrony Środowiska i Higieny Pracy "BIOSAN" s.c. z siedzibą w Pile, ul. Motylewska 40.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się laboratorium akredytowanym w zakresie badania środowiska pracy.

Zadania:

  • wykonywanie analiz chemicznych  - badanie próbek powietrza – środowisko pracy,

  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania wg normy ISO 17025:2018,

  • interpretacja wyników badań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,

  • znajomość jednej z technik laboratoryjnych:

- chromatografia gazowa z detekcją płomieniowo-jonizacyjną (GC-FID),

- wysokosprawna chromatografia cieczowa z detekcją spektrofotometryczną (HPLC-UV),

- chromatografia jonowa z detekcją konduktometryczną (IC-CD),

  • doświadczenie w wykonywaniu analiz chemicznych oraz prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej  zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania na podstawie normy  ISO 17025:2018,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

  • pracę w nowoczesnym laboratorium, w przyjaznej atmosferze.

Benefity:

  • dofinansowanie wypoczynku - świadczenie urlopowe,

  • możliwość udziału w imprezach integracyjnych,

  • kawa/herbata.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 915486951