2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bielsko-Biała
Kinga Bargieł
Dodane 14 maja 2024

laborantka/laborant

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Obecnie dla naszego klienta - firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy

laborantki/laboranta

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii
  • ciekawy zakres zadań i możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży motoryzacyjnej
  • niezbędne narzędzia do pracy i realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę w pracy

zadania

  • wykonywanie badań dostarczonych próbek
  • wsparcie przy poprawie i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • oznaczanie parametrów produktów na linii produkcyjnej
  • sporządzanie podstawowych odczynników, wskaźników
  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej
  • ewidencjonowanie wyników przeprowadzonych badań
  • sprawdzanie bieżącego wyposażenia laboratoryjnego zgodnie z wymaganiami określonymi w instrukcjach

oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego lub wyższego o profilu chemicznym
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • gotowości do pracy w systemie II-zmianowym
  • znajomości pakietu Microsoft MS Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • skrupulatności i precyzyjności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 915497478