2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Krzyki
Dodane 04 kwietnia 2024

LABORANT WROCŁAW woj. Dolnośląskie

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma th-beton Sp. z o. o., która od wielu lat jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości betonu i częścią rozwijającego się niemieckiego koncernu w branży budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko:

  LABORANT WROCŁAW

woj. DOLNOŚLĄSKIE

Twój zakres obowiązków

- nadzór nad jakością naszych produktów,

- doradztwo klientom w kwestii związanych z technologią betonu.

Nasze wymagania

- znajomość obsługi komputera ( MS Office),

- samodzielność w działaniu,

- zdolności analityczne,

- odpowiedzialność i rzetelność,

- umiejętność pracy w grupie,

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność przewidywania skutków podejmowanych decyzji,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

- odpowiednie do pełnionej funkcji narzędzia pracy tj.: samochód służbowy, laptop, telefon,

- atrakcyjne wynagrodzenia,

- możliwość rozwoju zawodowego w dobrze prosperującym przedsiębiorstwie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez stronę OLX.pl w temacie wiadomości prosimy wpisać : LABORANT WROCŁAW

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909384561