2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Brzeg Dolny
Paulina
Dodane 29 kwietnia 2024

Laborant - próbkarz / Grupa PCC

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LabAnalityka świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań analitycznych, polegające na pełnej analizie i kontroli jakości próbek z procesów technologicznych, surowców i produktów. Spółka specjalizuje się także w wykonywaniu kompleksowych badań i pomiarów z zakresu ochrony środowiska naturalnego i czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Laboranta - próbkarza

Profil

  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane chemiczne lub pokrewne),

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra organizacja pracy własnej.

Zadania

  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (opcjonalnie dyżury weekendowe dodatkowo płatne),

  • pobieranie próbek środowiskowych (wody podziemne, wody powierzchniowe, ścieki, odpady) ręcznie oraz automatycznie i dostarczanie ich do laboratorium,

  • pobieranie próbek wyrobów i surowców z pojazdów (cysterny kolejowe, autocysterny)i ze zbiorników i pojemników,

  • wykonywanie pomiarów związanych ze środowiskiem pracy, za pomocą analizatorów bezpośredniego odczytu, w cysternach przeznaczonych do remontu; w aparatach produkcyjnych, zbiornikach magazynowych, a także w halach produkcyjnych przygotowanych do remontu i innych obiektach przemysłowych,

  • prace w Archiwum, tj. utylizacja próbek po terminie archiwizacji, mycie opakowań po próbkach.

Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w trybie jednozmianowym,

  • praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,

  • dofinansowanie do programu MultiSport,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, świadczenia świąteczne),

  • siłownia i boisko na terenie zakładu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 911898176