2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kaźmierz
Dodane 12 kwietnia 2024

Laborant / laborantka działu zbóż i pasz

Lokalizacja

Kaźmierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kalinowski Sp. z o.o. zatrudni pracownika

Stanowisko:

Laborant / Laborantka działu zbóż i pasz

Zakres obowiązków:

Pobieranie prób i analiza jakościowa surowców w laboratorium zakładowym

Sporządzanie dokumentacji przy przyjęciu i wydaniu surowca

Archiwizacja prób

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie o profilu rolniczym/chemicznym/biologicznym

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zaangażowanie

Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

Pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

Oferujemy:

Pracę  w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Pracę docelowo w systemie dwuzmianowym

Atrakcyjny system wynagradzania

Przyuczenie i szkolenia

Możliwość awansu

Lokalizacja

Kaźmierz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kaźmierz
ID: 909691915