2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Patrycja
Dodane 30 kwietnia 2024

Laborant/ Laborantka Betonu

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatki do pracy na stanowisku:

Laborant Betonu

Miejsce pracy: Szczecin

Współpraca w oparciu o umowę o pracę

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.

Główne zadania

  • Pobieranie i badanie mieszanki betonowej;

  • Formowanie próbek do badań stwardniałego betonu, badania betonu;

  • Badania składników m.in. cementu, kruszyw, domieszek chemicznych, wody w ramach pracy w laboratorium;

  • Wykonywanie innych badań zlecanych do laboratorium;

  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań;

  • Wyjazdy na budowę: kontrola mieszanki betonowej, przygotowywanie próbek do badań;

  • Obsługa maszyn i urządzeń zainstalowanych w Laboratorium;

  • Prowadzenie dokumentacji urządzeń i sprzętu laboratoryjnego

Wymagania formalne

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane Technik Budownictwa);

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (osoby bez doświadczenia nauczymy pracy laboranta pod okiem specjalistów);

  • Gotowość do pracy fizycznej związanej z pobieraniem i formowaniem próbek do badań

  • Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;

  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich umiejętności;

  • Umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej;

  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

ZACHĘCAMY DO APLIKACJI

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 913932395