Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 18 września 2024

Laborant/Laborantka

Lokalizacja

Kozietuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Laborant/Laborantka.

Główne obowiązki:

  • przeprowadzanie kontroli jakości surowca oraz wyrobów gotowych i podejmowanie decyzji dot. przyjęcia surowca do produkcji.

  • pobieranie prób do analiz oraz nadzór nad pobieraniem prób przez operatorów z działu produkcji.

  • bieżąca analiza uzyskanych wyników badań i konsultacja z kierownikiem laboratorium.

  • potwierdzanie zgodności parametrów deklarowanych z wysyłkami do klientów.

  • wystawianie certyfikatów jakościowych i ich sprawdzanie przed wydaniem.

  • okresowa kontrola przechowywanych wyrobów.

  • badanie jakości wody stosowanej w procesach produkcyjnych.

  • wprowadzanie wyników analiz do systemu i archiwizacja zapisów z badań.

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz mycie szkła laboratoryjnego

  • kalibrowanie i nadzorowanie sprzętów kontrolno-pomiarowych, a także zgłaszanie kierownikowi laboratorium zaistniałych nieprawidłowości z tym związanych.

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, higieny osobistej, przepisów przeciwpożarowych oraz stosowanie się do procedur systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe (technologia żywności, mikrobiologia lub pokrewne)

  • umiejętności pobierania prób do badań i wykonywania analiz fizyko-chemicznych i/lub mikrobiologicznych i/lub sensorycznych

  • znajomość zasad funkcjonowania laboratorium (obsługa sprzętu, metodyka badań, interpretacja wyników)

  • znajomość procesów technologicznych

  • znajomość zagadnień z zakresu HACCP/ISO - mile widziana

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy zmianowej

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach

·       stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

·       pakiet socjalny, w tym:

o   program ubezpieczenia grupowego na życie

o   prywatna opieka medyczna

o   środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

o   deputat wody i napojów

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w laboratorium zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Kozietuły,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozietuły
ID: 874510206