2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zgierz
Justyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Laborant/Laborantka

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu. Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.Na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, ale po wejściu Polski do Unii Europejskiej (2004) silnie rozwinęliśmy dział eksportu. Obecnie już ok. 30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Do naszego zespołu w Zgierzu poszukujemy Laboranta/Laborantki:

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie badań chemicznych, fizyko - mechanicznych przędz

  • sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji badawczej

  • kontrola parametrów przędz

  • nadzór nad wskaźnikami jakościowymi produktów

  • wykonywanie prób produkcyjnych

  • współpraca z działami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywanie zadań

  • obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • znajomość branży włókienniczej będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 854783357