2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Kutno
Dodane 17 kwietnia 2024

Laborant/ kontroler jakości

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

USTRONIANKA Sp. z o.o.  to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy pracowników w trzech zakładach produkcyjnych oraz w sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym.

Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator Produkcji Junior

Miejsce pracy: Kutno, pow. kutnowski, woj. łódzkie

OPIS STANOWISKA:

·        wykonywanie badań i analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych zgodnie z planem i obowiązującymi procedurami

·        kontrola: jakości surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych

·        prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

·        ewidencja odczynników chemicznych

·        dbałość o powierzony sprzęt badawczy

·        współpraca z działem produkcji

 WYMAGANIA:

·        wykształcenie średnie lub wyższe (technologia żywności, mikrobiologia, chemia lub podobne)

·        doświadczenie w pracy w laboratorium

·        znajomość wymagań systemu IFS oraz zagadnień systemu HACCP

·        obsługa komputera - pakiet Microsoft Office

·        umiejętność organizacji pracy i planowania

·        gotowość do pracy w systemie zmianowym

·        mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

 OFERUJEMY:

·        stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

·        umowę o pracę

·        możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·        ubezpieczenie grupowe WARTA

·        pakiet socjalny i medyczny

·        Multisport

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Pełną treść  Klauzuli informacyjnej znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 912517286