2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Myślenice
Dodane 15 kwietnia 2024

Laborant budowlany do przyuczenia

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasza firma, dzięki sieci laboratoriów budowlanych w całej Polsce współpracuje zarówno z liderami branży budownictwa drogowo-mostowego, kolejowego, kubaturowego, przemysłowego, jak i wykonuje zlecenia w ramach nadzoru inwestorskiego.

Obecnie do naszego oddziału w Myślenicach prowadzimy nabór na stanowisko:

Laborant budowlany

Miejsce pracy: baza - Myślenice i wyjazdy w teren/ woj. małopolskie/śląskie/podkarpackie/świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań terenowych oraz pobieranie próbek gruntów, kruszyw, betonu, mieszanek mineralno-asfaltowych i nawierzchni asfaltowych w terenie/na budowie

  • przygotowywanie próbek do badań, wykonywanie badań laboratoryjnych

  • nadzór i konserwacja laboratoryjnej aparatury kontrolno-pomiarowej

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego - będziemy cię szkolić i uczyć, ważna jest chęć i gotowość do nabywania nowej wiedzy i umiejętności

  • dyspozycyjności - godziny pracy dostosowane są do pracy budów, dla których wykonujemy badania; realizujemy zlecenia na badania na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i podkarpackiego

  • odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania w pracę

  • czynnego prawa jazdy kat. B; doświadczenie min. 2 lata

  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (word, exel, outlook)

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

 Kandydatom oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży laboratorium budowlanego

  • stabilne i jasne warunki zatrudnienia.

 Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez portal.

W CV proszę dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez LBT Sp. z o.o. (ul. Wrzosowa 6, 62-510 Konin) w celu realizacji procesu rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 894155847