2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Strzałkowo
Dodane 27 maja 2024

Laborant Betonu i Kruszyw

Lokalizacja

Strzałkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma XBETON producent betonów konstrukcyjnych i drogowych poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko Laboranta

Opis stanowiska LABORANT :

·         Kontrola produkcji mieszanki betonowej na zakładach  betoniarskich zlokalizowanych przy budowach dróg ekspresowych.

·         Kontrola konsystencji i zawartości powietrza w mieszankach betonowych

·         Pobór próbek do badań na wytwórni oraz budowie.

·         Wykonywanie badań laboratoryjnych w laboratorium XBETON

·         Kontrolowanie stanu technicznego powierzonego sprzętu  i aparatury laboratoryjnej.

·         Opracowywanie oraz analiza wyników badań zgodnie z wymaganiami norm oraz dokumentacji kontraktowej.

Wymagania:

·         Wykształcenie minimum średnie (technik budownictwa)

·         Prawo jazdy kat B.

·         Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.

·         Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, mobilność.

·         Zdolność wykonywania zadań pod presją czasu

·         Mile widziana znajomość branży budowlanej.

·         Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu badań laboratoryjnych w zakresie pracowni drogowej i betonowej.

·         Mile widziana znajomość norm i przepisów z zakresu charakterystyki spoiw budowlanych, betonów, kruszy oraz chemii budowlanej (laboratorium drogowe i betonowe).

Oferujemy:

·         Praca w Laboratorium betonowo – drogowym XBETON

·         Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

·         Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w ramach realizowanych kontraktów budowy dróg i autostrad.

·         Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą e-mail.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Strzałkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Strzałkowo
ID: 921208411