2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Płock
Dodane 03 kwietnia 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

4 200 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Poszukuję kwalifikowanego pracownika ochrony posiadającego orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu co najmniej umiarkowanym do pracy w uczelni publicznej na terenie Płocka.

Zatrudnienie na umowę o pracę oraz nierejestrowana działalność gospodarcza. Praca w godzinach 6:00-22:00 co drugi dzień od poniedziałku do piątku lub według indywidualnych uzgodnień. Interwencyjnie możliwa praca w soboty. Wynagrodzenie 4.242,00zł brutto miesięcznie w ramach umowy o pracę oraz 27,70zł brutto na godzinę w ramach nierejestrowanej działalności gospodarczej.

Wymagana dobra sprawność fizyczna, niekaralność, kultura osobista, obsługa komputera, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu co najmniej umiarkowanym.

Zakres obowiązków: kontrola nad ruchem osobowym, wpisywanie danych do systemu komputerowego, , nadzór nad zdarzeniami w obiekcie, raportowanie do zarządcy obiektu.

Osoby zainteresowane proszone są o pozostawienie swojej aplikacji na Olx lub kontakt telefoniczny pod numerem 51*****90.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1..

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 902668272