2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Świdnik
Dodane 28 marca 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią OD ZARAZ! Świdnik

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

HR for Business Sp. z. o.o. - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - poszukuje pracowników na stanowisko:

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń, Świdnik.

UWAGA! Wymagany aktualny wpis na listę KPOF oraz Pozwolenie na broń obiektowa!

Praca w godz. - 7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00

Co możemy zaoferować?

• Umowa o pracę

• Wynagrodzenie 4242 zł brutto + 250 zł premii

• Terminową wypłatę wynagrodzenia

• Miłą atmosferę pracy

• zmotoryzowane patrole

Obowiązki:

• Dozór monitoringu i systemów alarmowych

• Zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu

• Patrolowanie obiektu

Więcej informacji pod nr tel.: w godz. 8:00-15:00

 tel. 727 -* 003 -* 042

lub sms " KPOF + broń" oddzwonię.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-304 ), przy ul. A. Słonimskiego 1, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.” Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 796503373