2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Gliwice
  6. Ochrona - Stare Gliwice
Dodane 14 czerwca 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią - Gliwice, obiekt przemysłowy

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

DGP Security Partner Sp. z o. o. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu ochrony. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat i nadal sukcesywnie się rozwijamy. Dysponujemy oddziałami na terenie całego kraju.

Poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony na obiekt przemysłowy w Gliwicach przy ul. Edisona

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Obowiązki:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie ochranianego obiektu

  • Patrolowanie obiektu

 Wymagania:

  • Aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • Pozwolenie na broń - mile widziane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane

 Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę lub zlecenie

  • Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) w godz. 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy również o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o. o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 920575245