2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Wilanów
Dodane 29 kwietnia 2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią - Elektrociepłownia Siekierki

Wynagrodzenie

34,60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PGNiG SERWIS sp. z o.o. - dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologie oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z Grupy Orlen S.A.

Miejsce pracy: Elektrociepłownia Siekierki ul. Augustówka 30.

Twój zakres obowiązków:

  • Patrolowanie i ochrona obiektu stacjonarnego w formie bezpośredniej ochrony fizycznej.

  • Kontrola ruchu osobowego na terenie Elektrociepłowni.

  • Kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób.

  • Stały kontakt z dowódcą zmiany.

Nasze wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni.

  • Dyspozycyjność.

To Tobie gwarantujemy:

  • Stabilne warunki współpracy bezpośrednio z PGNiG Serwis.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo.

  • Współpracę w formie umowy zlecenia lub umowy o pracę.

  • Praca w systemie 12 godzinnym w godz. 7:00-19:00; 19:00-7:00.

  • Elastyczne grafiki.

  • Reprezentacyjną odzież służbową.

  • Możliwość pracy w innych lokalizacjach- w ramach aktualnych potrzeb.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez kliknięcie w opcję "APLIKUJ TERAZ".

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem 511 735 012 w godzinach od 8:30-15:00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 913647268