2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Opolskie
  5. Ochrona - Nysa
Dodane 23 kwietnia 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony - Nysa

Lokalizacja

Nysa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WGT sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego obiektów biurowych, przemysłowych, w tym podlegających obowiązkowej ochronie.

Spółka, która działa od 1996 roku, obecnie wchodzi w skład Grupy kapitałowej Polskiego Holdingu Obronnego, który działa w segmencie obronności i security.

WGT sp. z o.o. posiada koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego oraz certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia, monitoringu oraz technicznego zabezpieczenia mienia.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Spółka: WGT sp. z o.o.

Miejsce pracy: Nysa

(124-140h w miesiącu)

Twoje zadania:

·        zabezpieczenie mienia przed kradzieżą z włamaniem

Wymagamy:

·        wpis na listę pracowników kwalifikowanych

Oferujemy:

·        zatrudnienie na umowę zlecenie

·        zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 57***44.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją prowadzoną przez WGT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Kazimierza Bartla 3.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę kontaktując się z nami pisemnie pod adresem WGT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Kazimierza Bartla 3 lub w innej formie wskazanej w, znajdującej się w Klauzuli informacyjnej – rekrutacja WGT sp. z o.o., znajdującej się na stronie: wgt.pl/pro_wgt/zasoby/files/klauzula-informacyjna-wgt-rekrutacja.pdf

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy - art. 22(1) Kodeksu pracy oraz w zakresie wskazanym w przepisach ustawy o ochronie osób i mienia, ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji i rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 marca 2013 r. w sprawie wzorów legitymacji posiadacza broni, zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni, legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni, świadectwa broni oraz karty rejestracyjnej broni (zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni).

Jeżeli chce Pani/Pan uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WGT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100), ul. Kazimierza Bartla 3, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WGT sp. z o.o.”

Zapraszamy do zapoznania się z Klauzulą informacyjną – rekrutacja WGT sp. z o.o. - dotyczącą procesu rekrutacji, znajdującą się na stronie:

wgt.pl/pro_wgt/zasoby/files/klauzula-informacyjna-wgt-rekrutacja.pdf

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 852015093