2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Jelcz-Laskowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony (Jelcz-Laskowice)

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Polski Holding Obronny sp. z o. o. jest Spółką Skarbu Państwa, nad którą uprawnienia właścicielskie sprawuje Minister Aktywów Państwowych. Polski Holding Obronny dostarcza usługi i rozwiązania sektorowi zbrojeniowemu, instytutom badawczym, bankom, przemysłowi, korporacjom i sektorowi komercyjnemu. Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i technologiach bezpieczeństwa. Zapewniamy wszechstronne rozwiązania w zakresie ochrony fizycznej i technicznej obiektów. Realizujemy zadania ochrony fizycznej obszarów, obiektów i urządzeń podlegających obowiązkowej ochronie o szczególnym znaczeniu dla obronności, interesu gospodarczego państwa czy bezpieczeństwa publicznego.

 Polski Holding Obronny sp. z o.o. - poszukuje kandydatów na stanowisko:

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY (Jelcz-Laskowice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        ochrona osób i mienia

WYMAGANIA:

·        obywatelstwo polskie,

·        zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

·        zaświadczenie o niekaralności,

·        mile widziane pozwolenie na broń (broń palna bojowa),

·        uczciwość i lojalność.

OFERUJEMY:

·    terminowe wypłaty wynagrodzeń,

·    zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

·    elastyczny czas pracy,

·     bonus finansowy za polecenie nowego Pracownika,

·    wysyłamy na szkolenia i finansujemy kurs na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony.

Prosimy o kontakt – nr telefonu 60*******00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 906636277