2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Grunwald
Dodane 30 maja 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej umowa zlecenie

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

umowa zlecenie

Miejsce pracy: Poznań i okolica, siedziba: ul. Głogowska 17, Poznań

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • ochrona obiektów, obszarów i powierzonego mienia,
  • kontrola ruchu osobowo-materiałowego i pojazdów na terenie chronionego obiektu,
  • transport i konwojowanie wartości pieniężnych, inkaso
  • podejmowanie interwencji w związku z zaistniałymi incydentami,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś wpisany/a na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • znasz przepisy prawne z zakresu ochrony osób i mienia,
  • potrafisz radzić sobie ze stresem,
  • jesteś osobą odpowiedzialną i spostrzegawczą,
  • jesteś otwarty/a na pracę w systemie zmianowym (w tym w porze nocnej).

U nas zyskasz:

  • 41,3 zł brutto/godz.,
  • elastyczny grafik czasu pracy,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918665894