2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Gdynia
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

HR for Business - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży ochrony poszukuje pracowników na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony

z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Polska

Praca od poń do niedzieli wg grafiku 24 H

Zadania:

patrolowanie podległego terenu

kontrola ruchu materiałowo-osobowego

Wymagania:

wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

aktualne badania lekarskie + psychologiczne

niekaralność

sumienność

zaangażowanie

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

umowę o pracę/umowę zlecenie

terminową wypłatę wynagrodzenia

możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej

możliwość wykupienia dofinansowanego ubezpieczenia: NNW, grupowego na życie

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny:

727 003 036 w godz. 8:00-16:00, 717 01 44 44 w godz. 16:00 - 20:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 911886326