2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Dolnośląskie
  5. Ochrona - Legnica
Dodane 10 maja 2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Legnica

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób na stanowisko KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Miejsce Pracy: Legnica

Główne zadania:

  • Stała ochrona mienia;

  • Obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia;

  • Sporządzanie notatek służbowych w ramach realizacji czynności służbowych w miejscu pracy;

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;

  • Zaświadczenie o niekaralności;

  • Dyspozycyjność, sumienność;

  • Mile widziana znajomość obsługi komputera;

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Terminowe wynagrodzenie;

  • Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie na stanowisku pracy;

  • Pakiet szkoleń;

  • Możliwość przystąpienie do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00, lub wyślij SMS o treści: " Praca Legnica" Oddzwonimy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1..

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 917360567