2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Praga-Północ
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dodatkowa - dla każdego - 10 minut dziennie w aplikacji

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: Samochód, Motocykl / SkuterPojazd służbowy: NieDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Sunflower Global Novel Network nawiąże stałą współpracę z kurierami, dostawcami, taksówkarzami oraz osobami, które w ciągu dnia mają czas - tzw. postojowe, np. czekają na klienta, czekają na odbiór towaru itd. Dotyczy całej Polski, gdyż zadania wykonuje się w aplikacji, czyli zdalnie. Wykonanie pracy trwa zaledwie kilka minut dziennie - zdalnie - online.

Nie zmieniasz pracy - tylko dołączasz naszą aplikację. Więcej zarabiasz, ponieważ nie marnujesz czasu - czekając np. na klienta lub odbiór towaru. Nie wydajesz też żadnych pieniędzy.

Nie ma żadnych wpłat - nawiązanie stosunku współpracy odbywa się bez kosztów.

Wynagrodzenie 10,50 euro / 44 zł. Miesięcznie kwota kształtuje się w zależności od ilości dni w miesiącu.

Osoby, które zdecydują się otrzymają:

1. Link do rejestracji.

2. Darmową aplikację firmową ma IOS lub Android - aplikacja posiada ustawienia w różnych językach, także w polskim itd.

3. Pomoc przy wypłacie środków na konto.

Wymagania i codzienne obowiązki:

1. Posiadanie telefonu - numer telefonu jest loginem.

2. Odpowiedzialność - codziennie trzeba zalogować się ( także w sobotę i niedzielę ) i wykonać określone zadanie, które trwa około 5 minut. Można to zrobić właśnie w czasie postojowym albo w wolnej dla siebie chwili.

Watshapp - jest to preferowana forma kontaktu - dla osób, które podejmą współpracę.

Osoby zainteresowane przysyłają sms (7-2-9-1-1-0-2-0-4) z informacją o podanie linku do rejestracji. Prośbę można też wysłać przez olx jako odpowiedź na to ogłoszenie.

Uwaga ! Po pobraniu aplikacji należy zalogować się i w miejscu "użytkownik" - wpisać dane - adres musi zgadzać się z adresem podanym w banku. Osoba może posiadać wyłącznie jedną naszą aplikację - na te same dane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914693178