2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Włochy
Dodane 19 kwietnia 2024

Kurier - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Doręczanie oraz odbieranie przesyłek rozmiarów niestandardowych
  • Skanowanie i statusowanie przesyłek na urządzeniu elektronicznym (Skaner kurierski - Zebra)
  • Załadunek auta na magazynie zgodnie z kolejnością realizacji trasy (Lokalizacja magazynu: Warszawa - Włochy),
  • Obsługa pobrań gotówkowych od klientów,
  • Wsparcie przy rozładunku frachtu liniowego,
  • Obsługa auta typu bus (L4h3 lub L4h4

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu auta typu bus
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Znajomość topografii miasta
  • Komunikatywny język polski

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie b2b: od 250 zł / dzień + premie za wydajność.
  • Wynagrodzenie umowa zlecenie: od 228 zł / dzień + premie za wydajność.
  • Umowa zlecenie
  • Samochód słuzbowy do realizacji pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia oraz pakietu sportowego
  • Pakiet szkoleń i pełne wsparcie przełożonych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 908320733