2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Świętokrzyskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kielce
Diagnostyka SA
Dodane 24 kwietnia 2024

Kurier (umowa zlecenie)

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego

Od Twój zakres obowiązków:​

  • dostarczenie materiału do badań z punktów zewnętrznych do laboratorium
  • przekazywanie zamówień, oraz dowóz zaopatrzenia do punktów zewnętrznych
  • przestrzeganie procedur dowozu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • czynnego prawa jazdy kat B
  • doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • dyspozycyjność (praca zmianowa - również w porze nocnej)
  • odpowiedzialności, zaangażowanie i komunikatywność​
  • znajomości topografii miasta Kielc i okolic​

 Szukamy osoby zainteresowanej pracą na umowę zlecenie,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Dokładna lokalizacja
Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910755180