2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Mokotów
Dodane 24 kwietnia 2024

Kurier Miejski / Przewoźnik od 7800 netto

Wynagrodzenie

9 500 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: Samochód

Opis

Przewoźnik / Kurier miejski

TWOJE OBOWIĄZKI

  • dostawa przesyłek bezpośrednio do klientów - system układa kolejność dostarczania

  • profesjonalna obsługa klienta

  • dbanie o powierzone mienie

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie, nawet 6,50 zł netto za stop BEZ PACZKOMATÓW I PUDO

  • rozliczenie per paczka lub stawka godzinowa + zwrot kosztów paliwa

  • pakiet szkoleń i pełne wsparcie na każdym etapie

WYMAGAMY

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód (najlepiej dostawczy)

  • telefon z systemem operacyjnym Android (minimum 6.0)

  • działalność gospodarcza

DOCENIAMY

  • przewoźników z większą flotą małych samochodów dostawczych

W celu wzięcia udziału w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez OLX lub na adres email szymon.sieracki[małpa]pickpack.com w tytule maila wpisując: kurier WAW

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 717131173