2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Włochy
Dodane 18 kwietnia 2024

Kurier - Kierowca kat. B

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: Samochód

Ambro Express to dynamicznie rozwijająca się firma kurierska, specjalizująca się w transporcie przesyłek niestandardowych, gabarytowych oraz dłużycowych m.in. dla branży meblarskiej, ogrodniczej, łazienkowej, budowlanej, sportowej i automotive.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Kuriera - kierowcy kat. B w rejonie Warszawy.

Obowiązki:

  • Doręczanie i odbiór przesyłek na ustalonym terenie.

  • Zachowanie wysokiego standardu obsługi klienta

  • Zapewnienie bezpieczeństwa przesyłek oraz właściwe ich zabezpieczanie podczas transportu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Komunikatywność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Stałe dni pracy (od poniedziałku do piątku).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Codzienne wsparcie operacyjne.

  • Elastyczną formę zatrudnienia.

  • Auto firmowe przypisane do kierowcy.

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy m.in.: skaner, odzież firmowa.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez OLX lub przesłanie maila z aplikacją na adres: kontakt(malpa)ambrogroup.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 912726736