2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Małopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kraków
  6. Dostawca, kurier miejski - Zwierzyniec
HR.
Dodane 28 kwietnia 2024

Kurier kierowca dostawca Kraków/ Курьер Краков

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Zwierzyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dostawca Miejski. Kraków

Zatrudnimy kierowcę/dostawcę kat. B do rozwozu art. spożywczych busem z chłodnią do 3.5t. typu Mercedes Sprinter z online hipermarketu.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia:

  • Płatne szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Wyrabiamy wszystkie potrzebne dokumenty na koszt firmy

  • System zmianowy (I zmiana- 5:15; II zmiana 13:15)

  • Możliwość pracy w kilka zmian dziennie.

  • Załadunek/ Rozładunek: Cholerzyn k. Krakowa

Formy zatrudnienia:

  • Umowa zlecenia ze  statusem studenta

  • Umowa B2B (daje maksymalne możliwości elastycznej pracy)

  • Pomagamy z wyrobieniem Karty Pobytu

Stawki:

  • 230/ 260 zł netto/ zmiana

  • Możliwości zarobków miesięcznie do 10000 zł netto

Obowiązki:

  • Dostawa zakupów spożywczych

  • Kontakt z klientem

  • Dbanie o powierzone mienie (samochód, skaner, wózek itp.)

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat B. minimum rok.

  • Komunikatywny poziom języka polskiego (warunek konieczny!)

Mile widziane doświadczenie, ale nie jest wymagane.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec
ID: 867321564