2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

kurier kat B münchen niemcy dhl 17€ z zakwaterowaniem od zaraz

Wynagrodzenie

12 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio dla DHL/ Deutsche Post bez agencji i polskich podwykonawcow. DeutschePost DHL w München obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

KURIER kat B/ kierowca busa

Miejsce pracy: MONACHIUM i okolice

(SZKOLENIE/WDROZENIE pierwsze 2 tyg. Skaner i drukarka z polskimi ustawieniami)

WYMAGANIA:

  • rozwozenie listow, pakietow, paczek

  • prawo jazdy kat. B

  • ZNAJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO NA POZIOMIE komunikatywnym

  • mile widziane posiadanie wlasnego samochodu na dojazdy do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kurier kat B, Zusteller

  • Rozwozenie PACZEK po jednym z rejonow Monachium

  • Praca min 8 godzin dziennie (max 10,5h wtedy nadgodziny)

  • szkolenie/wdrozenie na ROWERY ELEKTRYCZNE I AUTA DO 3,5 Tony

WYNAGRODZENIE:

  • Kwatera jest mozliwa za 350€ euro za osobe!

  • brutto ok 2720€ na start, w zaleznosci od klasy podatkowej + dodatki za soboty

  • stawka 17€ na godzine brutto

  • Podstawa 38,5 godzin tygodniowo

  • Moga byc nadgodziny, 25% extra platne

  • Dni swiateczne w pracy 110% extra platne

  • praca pon-pt, 1-2 razy na miesiac moga byc soboty

  • soboty 25 proc wiecej platne po 13.00 godz

  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie.

  • DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej od DHL)

  • niemiecka umowa o prace z Deutsche Post bezposrednio ze wszystkimi skladkami

  • Weinachtsgeld, czyli 13a premia w listopadzie/ Urlaubsgeld ("wakacje pod grusza" premia 360€ w lipcu) + do 70% na znizki na wczasy pracownicze, dopiero po przepracowanym roku!

Prosze o zyciorys na

(prosze z dopiskiem kurier DHL München)

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909100654