2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Gdańsk
  6. Dostawca, kurier miejski - Osowa
Express Car Rental
Dodane 29 kwietnia 2024

Kurier/Dostawca Zakupów - Kierowca kat. B

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar, a także usługi Same Day Delivery.

W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Odbiór zakupów ze sklepów jednej z sieci handlowych oraz dostawa do klientów indywidualnych na terenie Gdańska,

  • Raportowanie wykonanej pracy,

  • Realizacja zleceń odbywa się samochodem dostawczym Renault Master

  • Praca zmianowa we wszystkie dni handlowe w godzinach 6-14 lub 14-22

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 29zł brutto

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów dostawczych)

  • Zniżki na usługi Grupy Express

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Holding1

  • Pakiet sportowy

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu, również w weekendy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Kierowcy kat. B proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 911971097