2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Zachodniopomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Szczecin
  6. Dostawca, kurier miejski - Centrum
Dodane 26 maja 2024

Kurier/Dostawca posiłków

Wynagrodzenie

22 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Wół i Krowa to nowoczesny foodtruck znajdujący się przy Turzynie ! Super klimat, luźna atmosfera i pyszne burgery!! Poszukujemy pozytywnych, energicznych i pracowitych osób aby wspólnie promować radość, dobre jedzenie i przyjemną atmosferę! Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to czekamy na Twoją aplikację! Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojego zaangażowania
 • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

 Obowiązki: • prawa jazdy kat. B
 • dostarczenia posiłków z naszego foodtracka
 • dbanie o stan auta
 • tworzenie pozytywnej atmosfery
 • dbanie o porządek w miejscu pracy
 Wymagamy: • pozytywnego nastawienia i chęci tworzenia radosnej atmosfery dla klientów
 • umiejętności pracy w zespole i elastyczności w dostosowywaniu się do zmiennych warunków

• komunikatywności i umiejętności budowania relacji z klientami
 • dyspozycyjności w tygodniu oraz w weekendy
 • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu) Jeżeli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu wyślij CV przez portal OLX Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 919916287