2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Bytom
TELEPIZZA
Dodane 13 maja 2024

Kurier/Dostawca pizzy z własnym autem / Telepizza BYTOM

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: Samochód, Motocykl / SkuterPojazd służbowy: NieDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Telepizza sp. z o.o. zatrudni dostawców do rozwożenia zamówień w Bytomiu.

Wymagany własny samochód oraz prawo jazdy kat B.

Adres lokalu : ul. Jainty 10, BYTOM

Zakres obowiązków:

Dowóz zamówień do klientów

Telefoniczna obsługa klientów

Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

Posiadanie własnego samochodu

Prawo jazdy kat. B

Zaangażowanie i sumienność

Badania sanitarno- epidemiologiczne

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole

Zatrudnienie na umowę zlecenie

Elastyczny grafik pracy- możliwość pracy stałej lub dodatkowej

Zainteresowała Cię ta oferta – prześlij swoje zgłoszenie z zawartą informacją

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-676) ul. Postępu 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych w tym wizerunku jest dobrowolne.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 647858584