2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Praga-Południe
Dodane 28 kwietnia 2024

KURIER / dodatkowa / wieczór / 3900zł-5500zł netto

Wynagrodzenie

38 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Nie

Do nowego projektu poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko kurier. Praca polega na realizacji dostaw przesyłek kurierskich.

Miejsce pracy: Warszawa, lokalizacja magazynu: Mokotów, przy ul. Postępu.

Twoje zadania: Odbiór przesyłek z magazynu zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Postępu. Dostawa przesyłek w wybranych przedziałach czasowych do naszych klientów - to system układa kolejność dostarczania.

Czego oczekujemy:

  • Własne auto

  • Działalność gospodarcza lub status studenta (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Telefon z systemem operacyjnym Android,

Czas pracy: od poniedziałku do piątku:

  • zmiana popołudniowa [start pracy 16:00 - 22:00]

  • zmiana wieczorna [start pracy 17:30/18:00 - 22:00]

Co oferujemy? Stawkę godzinową (31,00 - 32,00 netto w zależności od rodzaju auta i sposobu zatrudnienia) + zwrot kosztów za paliwo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, prosimy również o nieaplikowanie osób które nie posiadają statusu studenta lub nie mogą rozliczać się za wykonaną pracę w formie b2b.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 670322684