2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Wola
Dodane 11 czerwca 2024

Kurier do Allegro ONE rejon Warszawa-Wola

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

Praca jako kurier w firmie Allegro ONE. Załadunek na magazynie przy ul. Mineralnej 15 na Okęciu o godzinie 7 rano. Praca zazwyczaj do godziny 15/16. Rozwóz przesyłek na Warszawskiej Woli. Do doręczenia są przesyłki kurierskie ok. 50-70 stopów + obsługa APM (paczkomaty) ok. 10 APM do każdego trzeba umieścić średnio 15-20 paczek.

Praca rozwojowa, dobry rejon, fajna aplikacja na Zebrze, która zdecydowanie ułatwia pracę nawet jeśli nie masz doświadczenia. Najchętniej szukam osoby do pracy wtorek- sobota, czyli bez poniedziałków. Ale to jest do ustalenia. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń- porozmawiamy. Dzień zapoznawczy z moim kurierem bez zobowiązań (przyjdź, zobacz i się przekonaj a później oceń :))

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność jazdy autem dostawczym typu furgon blaszak (zazwyczaj Master, Ducato L2H2)

  • Organizacja pracy własnej, prawidłowe rozmieszczenie przesyłek na samochodzie.

Wykonywanie telefonów do klientów celem umówienia się i dostarczenia jak największej ilości przesyłek.

OFERUJEMY

  • Samochód dostawczy pod dom w obrębie Warszawy i okolic

  • Telefon służbowy plus wszelkie potrzebne narzędzia

  • Pracę w stabilnej firmie z długoletnim stażem na rynku

  • Karta Multi-sport, Ubezpieczenie grupowe

Wstępne szkolenie z doświadczonym kurierem (jazda zapoznawcza po rejonie + pokazanie szczegółów pracy)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 881662582