2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Przymorze Małe
Dodane 20 maja 2024

Kurier DHL Gdańsk - Przymorze

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Przewoźnik świadczący usługi dla DHL poszukuję kuriera na stały rejon Przymorze,

Praca będzie polegała na dostarczaniu i odbieraniu przesyłek od klienta,

Praca od poniedziałku do piątku + jedna sobota raz na 4 miesiące.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  •  dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych typu BUS do 3,5 t

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • punktualność

  • uczciwość

  • niekaralność

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako kurier.

Obowiązki:

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • terminowe rozliczanie się z pobranych przesyłek i dokumentacji

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie stałe + procent od 4500 do 5500 netto

  • szkolenie do wyżej wymienionego zawodu

  • praca od zaraz po przejściu szkolenia

  • możliwość stałej umowy o pracę po sprawdzeniu się

Zapraszam do kontaktu

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 919550585