2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Włochy
Grzegorz Cymbalista
Dodane 06 maja 2024

Kuchnia - pomoc śniadaniowa Warszawa Okęcie

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

POMOC KUCHNI - ŚNIADANIOWA

ZADANIA

  • Przygotowywanie śniadań

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • Racjonalna gospodarka produktami

OCZEKIWANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dbałość o higienę oraz czystość miejsca pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym niedziele i święta

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Sumienne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

  • Aktualne zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zapewniamy:

  • Elastyczny grafik pracy

  • Miłą atmosferę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zakwaterowania w pokojach pracowniczych

HOTEL LORD to stylowy czterogwiazdkowy obiekt, położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina. Hotel posiada w swojej ofercie 90 komfortowych pokoi i apartamentów oraz zaplecze konferencyjne i eventowe. Do dyspozycji Gości hotel oddaje również restaurację Kryształową, w której królują dania kuchni międzynarodowej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 701351191