2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 22 maja 2024

Kucharzy/pizzermanów

Wynagrodzenie

42 - 46 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kemping Park 45 w Sopocie istnieje na rynku od 2016 roku. Przez cały ten czas dokładamy wszelkich starań, aby goście odwiedzający nasz Ośrodek i naszą restaurację poczuli wyjątkową domową atmosferę, profesjonalną obsługę i przede wszystkim wyśmienitą kuchnię. Doskonała lokalizacja w  bezpośrednim sąsiedztwie sopockiej Plaży oraz szlaku rowerowego  przyciąga w sezonie i poza nim wielu zadowolonych gości.

Twój zakres obowiązków:

·        Przygotowywanie potraw zgodnie z wystawionymi zamówieniami klientów

·        Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

·        Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

·        Składanie zamówień na produkty spożywcze i kontrola stanów magazynowych

·        Współpraca z innymi członkami załogi, takimi jak kelnerzy czy barmani, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania kuchni

·        Wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem potraw na zasadzie rotacyjnej w zależności od bieżących potrzeb lokalu

·        Zapewnianie, że potrawy są podawane w sposób estetyczny i zgodny z normami gastronomicznymi.

Nasze wymagania

·        Doświadczenia w pracy jako kucharz/kucharka/pizzerman

·        Znajomości technik kulinarnych oraz standardów sanitarno-higienicznych

·        Umiejętności pracy w zespole oraz organizacji pracy w kuchni

·        Komunikatywności w kontaktach z personelem i klientami

·        Odpowiedzialności za jakość i estetykę przygotowywanych potraw

·        Gotowości do pracy w zmianowym systemie oraz w weekendy

To oferujemy

·        atrakcyjne warunki zatrudnienia;

·        strój służbowy

·        Posiłek pracowniczy

·        Elastyczny grafik

·        pracę w stabilnej firmie;

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

·        miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 677295716