2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Nowa Huta
Dodane 16 kwietnia 2024

Kucharza z doświadczeniem. Nowa huta! Praca zmianowa

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Nowo otwarta restauracja w Nowej Hucie zatrudni kucharza z doświadczeniem.

Możliwość wykonywania obowiązków kucharza śniadaniowego oraz kucharza zmianowego.

Wymagania:

  • lojalność i sumienność

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie oraz doskonała organizacji pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami

  • dbanie o świeżość, najwyższą jakość i estetykę dań

  • aktywna współpraca z pracownikami restauracji

  • sprawne i szybkie wydawanie potraw

  • dbanie o czystość i higienę na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stałą pracę opartą na umowie o pracę, zlecenie, B2B

  • śniadania pracownicze

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • wsparcie w rozwoju zawodowym m.in. poprzez system szkoleń,

  • możliwość korzystania ze specjalnych zniżek dla Pracowników

  • elastyczny czas pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 680276289