2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Zaspa Rozstaje
Dodane 17 kwietnia 2024

Kucharza w Gdańskim Klubie Sportowym Gedania 1922

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Rozstaje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Informacje o firmie

Gdański Klubu Sportowy Gedania 1922 poszukuje kucharza, Kuchnia zapewnia całodzienne wyżywienie dla Przedszkola i Szkoły oraz popołudniową sprzedaż w barze.

Oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dodatkowa opieka medyczna (luxmed)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w kuchni w przedszkolu, szkole lub żłobku

  • umiejętność pracy w zespole

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • pełna dyspozycyjność

Obowiązki:

  • przygotowywanie smacznych i zbilansowanych posiłków

  • dbanie o porządek w kuchni i otoczeniu

  • współpraca z pozostałymi pracownikami

  • dowożenie posiłków do naszych placówek

Miejsce pracy: Gdańsk, Hallera 201 CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Rozstaje
ID: 912441753