2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Kucharz zmianowy, pomocnik kucharza - kuchnia polska 24 - 29 netto

Wynagrodzenie

23 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Bar z kuchnią polską zlokalizowany w Warszawie na granicy Woli i Śródmieścia, istniejący ponad 10 lat,

Zatrudnimy do pracy na stanowisku: kucharz produkcyjny, pomocnik kucharza

Szukamy osoby otwartej i zaangażowanej, nie bojącej się pracy, bez nałogów.

Wymagamy:

  • znajomości kuchni polskiej.

  • znajomości języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

  • kultury osobistej

  • brak nałogów

Zakres obowiązków:

  • Udział w w produkcji,

  • wydawanie dań,

  • dbanie o stanowisko pracy.

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 oraz 15-23.

Praca w weekend - co druga sobota.

Nie zależy nam na pustych przebiegach, przyjdź pokaż co potrafisz a stawkę dopasujemy do twoich umiejętności i zaangażowania.

Dzień próbny płatny 23 netto/h (czyli 29-32 brutto)

Docelowo umowa o pracę, stawka godzinowa minimum 23 pln do ręki

Przewidywany zakres 23-28 pln netto. (29-36 brutto)

Wypłaty wynagrodzenia tygodniowo lub miesięcznie

Zapewniamy:

  • posiłki pracownicze

  • rabat przy zakupie posiłków na wynos

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 60*******11

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 679109264