2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Wola
Dodane 09 kwietnia 2024

Kucharz zmianowy 25-37 zł netto || Dzień i Noc Hala Mirowska

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 25 zł netto za godzinę

  • Umowa zlecenie

  • Interesuje nas tylko stała forma współpracy

  • pakiet medyczny Luxmed

  • Pracę na pełen etat i jasne warunki współpracy

  • Dodatkowe premie od eventów

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Systemy motywacyjne

OBOWIĄZKI KUCHARZA:

  • Przygotowywanie dań kuchni ciepłej lub zimnej

  • Dbanie o czystość kuchni i jakość przygotowywanych potraw

POSZUKUJEMY OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM, DYSPOZYCYJNYCH I ZAANGAŻOWANYCH

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX i/lub pod adres hello(małpka)dzieninoc.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 902919523