2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Golub-Dobrzyń
Dodane 03 maja 2024

Kucharz/pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy w dobrze prosperującym bistro do pracy zespołowej na stanowisko Kucharza lub pomocy kuchennej. Szukamy osoby najlepiej z doświadczeniem lub po skończonej szkole gastronomicznej.

Zakres obowiązków m.in.:

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Wymagania - otwartość, komunikatywność, chęć do pracy.

umowa o prace lub umowa zlecenie.

Prosimy również o telefon w razie pytań 51*****39

Lokalizacja: Druga Kuchnia, ul. Konopnickiej 7 B

87-400 Golub-Dobrzyń

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 824137866