2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Niechorze
Dodane 19 maja 2024

Kucharz włoska restauracja trattoria. Zakwaterowanie.

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Niechorze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Trattoria Róża Wiatrów to nowoczesna restauracja zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Niechorze. Naszym Gościom oferujemy dania kuchni włoskiej opartej na wysoko jakościowych produktach. Prowadzimy restaurację z sercem i poświęceniem w naszą pracę, jednocześnie tworząc zgrany zespół.

Poszukujemy ambitnych:

-kucharzy stawka od 35zł/h

-pizzaiolo stawka od 30zł/h

Praca od końca kwietnia do października.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań a la carte

  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji w zakresie poprawności serwowanych dań

  • dbanie o świeżość i jakość produktów oraz prezentację i smak przygotowywanych potraw

  • dbałość o czystości swojej sekcji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy kuchni restauracyjnej

  • znajomość nowych technik kulinarnych

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • brak nałogów

Oferujemy dla Ciebie:

  • pracę w wysoce ocenianej restauracji, w ambitnym zespole kucharzy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowa

  • miesięczne wynagrodzenie

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • bezpłatne wyżywienie

  • rabaty pracownicze

Zapraszamy do współpracy proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem przez stronę OLX.

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 828956656