2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Żoliborz
Dodane 10 czerwca 2024

Kucharz w sklep MULTICOOK (kuchnia domowa)

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Магазин MULTICOOK в районі Жолібож (Zoliborz) шукає в свою сім'ю кухаря, який буде спеціалізується на виготовленні напівфабрикатів, таких як пельмені, вареники, млинці, сирники, колбаси, котлети та інші.

Вимоги:

  • Вік від 18 років

  • Наявність санепіду

Обов'язки:

  • Приготування продукції згідно з технологією

  • Особистий контроль та забезпечення якості готової продукції

  • Фасування та пакування готової продукції

  • Підтримання чистоти на робочому місці

Надаємо:

  • Працевлаштування по умові Злеценя

  • Оплачуване навчання

  • Можливість отримання премії

  • Робочу форму

  • Безкоштовну каву, чай та воду

Дзвоніть 57*******31 UKR POL

Sklep MULTI COOK na Żoliborzu poszukuje do swojej rodziny kucharza, który będzie specjalizował się w produkcji półproduktów takich jak pierogi, pyzy, naleśniki, serniki, parówki, kotlety i inne.

Wymagania:

  • Wiek od 18 lat

  • Dostępność certyfikatu sanitarnego

Obowiązki:

  • Przygotowywanie produktów zgodnie z technologią

  • Kontrola osobista i zapewnienie jakości gotowych produktów

  • Pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów gotowych

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Zapewniamy:

  • Umowa Zlecenie

  • Płatne szkolenie

  • Możliwość otrzymania premii

  • Strój roboczy

  • Darmowa kawa, herbata i woda

Zadzwoń 57*******31 UKR POL

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 849495508