2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Nowy Sącz
Dodane 29 kwietnia 2024

Kucharz w Miasteczku Galicyjskim

Wynagrodzenie

26 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Zapraszamy dołączenia do naszego zespołu!

Stanowisko: Kucharz Zmianowy

Lokalizacja: Nowy Sącz, malownicze Miasteczko Galicyjskie

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Kucharza Zmianowego, który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie dań w naszej karczmie. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z szefem kuchni i innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości potraw oraz sprawnego funkcjonowania kuchni.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku kucharza.

Znajomość kuchni regionalnej, ze szczególnym uwzględnieniem tradycyjnych potraw galicyjskich będzie dodatkowym atutem.

Umiejętność pracy w elastycznym grafiku oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy:

Pracę w urokliwym Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku gastronomicznym.

Przyjazne środowisko pracy i zespół z pasją do gastronomii.

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 899462824