2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Kudowa-Zdrój
Dodane 22 kwietnia 2024

Kucharz w Hotelu Verde Montana 4* w Kudowie Zdrój

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy do pracy w Hotelu Verde Montana 4* w Kudowie-Zdrój osoby na stanowisko:

KUCHARZ ZMIANOWY

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie smacznych i estetycznych potraw,

  • współpraca z kucharzami oraz pracownikami kuchni i restauracji,

  • sporządzanie codziennych rozliczeń.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kucharz zmianowy/kucharz,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doskonała organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • praca w systemie 2/2,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • pakiet socjalny,

  • zniżki pracownicze na usługi hotelu.

Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Proszę o załączenie w CV zgody na przetwarzanie danych RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez GRUPĘ ŁAPAJ Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Kudowie-Zdroju, zgodnie z postanowieniami. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018 r. dostępnymi na stronie internetowej www.verdemontana.pl i akceptuję ich postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 789861578