2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
PURO Wrocław
Dodane 30 maja 2024

Kucharz w HINT Wrocław (PURO)

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Lubimy jedzenie, które poprawia nastrój. Dlatego lubimy klasyki street foodu i niezobowiązującą kuchnię. Hint to stylowy gastropub z niedużą, sezonową kartą, w którym z dbałością podchodzimy do jedzenia i naszych autorskich koktajli. Chcemy, żeby Goście czuli się u nas dobrze i przede wszystkim, spędzili dobry czas w towarzystwie smacznego jedzenia. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: KUCHARZ

Twój zakres obowiązków:

  • świetnie gotujesz, a wszystko co wychodzi spod Twoich rąk jest zgodne z ustalonymi przepisani, metodami i wskazówkami Szefa Kuchni

  • dbasz o to, aby każdy wydany przez Ciebie talerz wyglądał estetycznie

  • dbasz o to, aby produkty, których używasz były świeże, dobrze przechowywane i przydatne do spożycia

Nasze wymagania:

  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza/-ki

  • uwielbiasz kreować nowe smaki, wymyślać nietypowe dania

  • jesteś otwarty/a na ludzi i lubisz im pomagać

  • posiadasz aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

  • chcesz pracować w fajnym zespole i tworzyć ciekawe miejsce na wrocławskiej mapie gastronomicznej

  • charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru i wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność

To oferujemy:

  • umowa o pracę

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej w Enel Med

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie UNUM

  • karta Multisport PLUS

  • przyjazna atmosfera w pracy (serio!)

  • smaczne posiłki na kantynie dla całego zespołu

  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych i możliwość zdobywania uprawnień technicznych

  • u Nas możesz rozwijać się w różnych specjalizacjach i pracować na systemie BMS

  • dajemy Ci możliwość pracy w nowoczesnym obiekcie z zaawansowanymi instalacjami

  • dofinansowanie do kursów językowych z lektorami i native’ami

  • duże możliwości rozwoju, we wszystkich hotelach PURO

  • spotkania integracyjne

  • zniżki na pobyty w PURO, do wszystkich restauracji i SPA oraz na zakupy w PURO Gift Shopie

  • konkursy wewnętrzne, w których możesz wygrać vouchery do hoteli, restauracji czy wybranych sklepów

  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

  • możliwość dołączenia do projektu PURO Brand Ambasador (dodatkowo wynagradzany, możesz dać upust swojej kreatywności i wyjść z inicjatywą)

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

Załączając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PURO Hotels sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 679712240