2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Żoliborz
Dodane 09 kwietnia 2024

Kucharz w bufecie

Wynagrodzenie

35 - 35,01 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bracia Pietrzak spółka jawna to firma gastronomiczna o ugruntowanej pozycji rynkowej. Działalność firmy opiera się na dwóch filarach: prowadzenie, zarządzanie restauracjami oraz punktami gastronomicznymi na uczelniach i w instytucjach, świadczenie usług cateringowych dla klientów w sektorach B2B oraz B2C. Działalność operacyjna koncentruje się głównie na terenie Warszawy i bliskich okolic.

Zatrudnimy kucharza (kobieta lub mężczyzna) do pracy w kuchni , zlokalizowanej przy ul. Szamockiej 3/5-ZUS Warszawa.

Obowiązki:

·        Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

·        Dbanie o odpowiednie zarządzanie produktami

·        Dbanie o prawidłowe przechowywanie żywności

·        Kontrolowanie stanów magazynowych i jakości używanych produktów (świeżości

·        oraz dat przydatności do spożycia)

·        Obsługa nowoczesnych maszyn kuchennych

·        Dbanie o czystość i dobrą organizację pracy

·        Kontrola jakości dań, nadzór nad produkcją

Wymagania:

·        Doświadczenie na stanowisku kucharza

·        Umiejętność pracy na recepturach

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

·        Praktyczna znajomość systemu HACCP i BHP

·        Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

·        Kreatywność – ulepszanie receptur jak i procedur

·        Wysoka kultura osobista

·        Bardzo dobry smak

·        Oczekujemy od osoby zatrudnionej kreatywności i dyspozycyjności.

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia

·        Terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia

·        Posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia

·        Niezbędne narzędzia pracy, odzież pracowniczą

·        Stabilność zatrudnienia

Praca 5 dni w tygodniu  w godz. 6.00-14:00

Zainteresowane osoby prosimy o:

·        przysyłanie CV oraz klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dnia 29 sierpnia 1997(Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)" za pośrednictwem OLX

·Kontakt w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16:00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 910539550