2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 03 maja 2024

Kucharz Tiffi Boutique Hotel Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Brasserie Tiffi w Tiffi Boutique Hotel w Olsztynie poszukuje pracowników na stanowisko: kucharz.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • Twoim atutem będzie pasja i zamiłowanie do gotowania

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw z zachowaniem wymogów sanitarnych oraz zgodnie z ustalonymi recepturami

  • Dbałość o estetykę wydawanych potraw oraz zapewnienie najwyższej jakości serwisu

  • Zachowanie porządku i właściwego stanu sanitarnego miejsca pracy

  • Zapewnianie najwyższej jakości pracy

  • Dbałość o właściwy stan techniczny oraz sanitarny urządzeń i sprzętów kuchennych

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Przyjazną atmosferę w młodym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod okiem profesjonalistów

  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie swojego CV za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 402826471