2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Gniewczyna Łańcucka
Dodane 22 maja 2024

Kucharz /Szef Kuchni

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniewczyna Łańcucka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas.

Praca dotyczy restauracji Kulinarna Stara Piekarnia

W Gniewczynie Łańcuckiej

www.kulinarna-stara-piekarnia.pl

Poszukujemy ludzi z doświadczeniem i umiejętnościami gastronomicznymi oraz dobrą organizacją pracy. Jesteśmy otwarci na kogoś posiadającego dużą inicjatywę i kreatywność.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa restauracji i eventów

  • Staranne przygotowywanie potraw z istniejącego menu

  • Monitorowanie jakości i smaku przygotowywanych potraw

  • Przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny w kuchni

  • Rozwiązywanie problemów związanych z produkcją żywności

  • Współpraca z innymi działami w zakresie planowania i organizacji eventów gastronomicznych

  • Poznanie i zastosowanie trendów kulinarnej branży

  • Zachowanie najwyższej jakości potraw serwowanych do klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w kuchni

  • Umiejętności kulinarno-techniczne, w tym wiedza o technikach obróbki termicznej, doprawianiu potraw oraz prezentacji dań

  • Zdolność do pracy w stresie i podejmowania szybkich decyzji w nagłych sytuacjach

  • Kreatywność i umiejętność wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w kuchni

  • Znajomość standardów higieny, bezpieczeństwa i jakości w kuchni oraz umiejętność przestrzegania ich w codziennej pracy

  • Zamiłowanie do gotowania i pasja do doskonalenia umiejętności kulinarnej

  • Umiejętność planowania i organizacji zapasów oraz kontrolowania kosztów związanych z działalnością kuchni

  • Dobra znajomość przepisów dotyczących żywności oraz przepisów sanitarnych i BHP

  • Pozytywne podejście i zaangażowanie w pracę, gotowość do nieustannego rozwijania i doskonalenia umiejętności.

To oferujemy

  • Doskonałą przestrzeń do realizacji zawodowej

  • Możliwość wpływania na wygląd i odbiór restauracji

  • Pracę w przyjaznej i rodzinnej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowej, również na kursach i szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty

  • parking dla pracowników

Prosimy o wysyłanie CV na

kulinarna-stara-piekarnia(małpa)wp.pl

t. 66*******79

Lokalizacja

Gniewczyna Łańcucka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Gniewczyna Łańcucka
ID: 920194834