2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 20 kwietnia 2024

Kucharz śniadaniowy - Piekarnia rzemieślnicza ZMĄCZENI

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Piekarnia rzemieślnicza ZMĄCZENI poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ ŚNIADANIOWY!

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/ umowy zlecenie,

  • elastyczny grafik,

  • zniżki na firmowe produkty

  • staff cards upoważniające do zniżek w wielu krakowskich restauracjach,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

SZUKAMY OSÓB KTÓRE:

  • posiadają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • potrafią pracować samodzielnie i w zespole,

  • potrafią organizować swoją pracę,

  • dbają o czystość stanowiska pracy i higienę pracy w kuchni,

  • lubią bawić się smakami, formą i są kreatywne,

  • są zaznajomione z systemem haccp i zasadami bhp,

  • są zaangażowane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie potraw według przepisów i wyznaczonych standardów,

  • dbanie o estetykę podawanych potraw,

  • wykonywanie czynności związanych z obróbką produktów spożywczych,

  • dbanie o świeżość i poprawne przechowywanie produktów,

  • zgłaszanie przełożonemu informacji na temat przygotowanych posiłków, o brakach magazynowych, potrzebie zamówień.

WYMIAR PRACY: pełen etat / pół etatu.

LOKALIZACJA: Kraków, Podgórze.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 913235037