2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Dolny Sopot
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz Śniadaniowy - Hotel Aqua Sopot 3*

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel jest polską Grupą hotelową działającą na rynku od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Obecnie zarządzamy 21 obiektami, które są zlokalizowane w Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach. Niedługo pod naszymi skrzydłami znajdą się kolejne!

Współpracujemy z 3 markami międzynarodowymi – Marriott International, Hyatt, Wyndham Hotels & Resorts.

Nasza grupa stale rośnie. Zatrudniamy około 1100 pracowników i pasjonatów hotelarstwa. Wiemy, że będzie nas jeszcze więcej.

Sprawdź nas w strefie pracodawcy i nasze pozostałe oferty pracy w całej Polsce!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kucharz/Kucharka Śniadaniowy/Śniadaniowa

Do obiektu:

Hotel Aqua 3* Sopot

Co oferujemy?

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

Obowiązki:

  • przygotowywanie różnorodnych śniadań zgodnie z naszym menu i standardami Grupy Dobry Hotel

  • obróbka i przygotowywanie świeżych składników, takich jak jajka, wędliny, warzywa i pieczywo.

  • zapewnienie wysokiej jakości i estetycznego wyglądu przygotowywanych potraw.

  • skuteczne zarządzanie czasem, aby zapewnić sprawną obsługę gości w godzinach porannych.

  • współpraca z zespołem kuchennym w celu utrzymania płynności pracy i zapewnienia wysokiej efektywności.

  • dbanie o czystość i porządek w kuchni oraz przestrzeganie norm sanitarnych.

  • wspieranie innych członków zespołu kuchennego w codziennych zadaniach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza śniadaniowego lub podobnym będzie dodatkowym atutem.

  • umiejętność przygotowywania śniadań

  • znajomość różnych technik przygotowywania śniadań, włączając w to jajka, omlety, naleśniki, oraz potrawy z pieczywa.

  • zdolność do pracy w tempie i skuteczne zarządzanie czasem.

  • umiejętność pracy w zespole i komunikacji

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 911077054